Autorům nejrůznějších reklam bude ihned blokována IP adresa!

Rozhovor s Terezou Červenou

15. ledna 2010 v 19:24 | An!tTa |  Rozhovory
Máme tady první rozhovor s blogerkou Terezou Červenou, jejíž blog vlastní velkou návštěvnost, zajímavý obsah, ale jak Tereza prozradila, má i své blogové odpůrce. Náhodou ji také zajímá žurnalistika, což na sebe prozradila v otázce o budoucnosti.
Její blogovou stránku si můžete prohlédout zde:

1.) Ahoj Máš blog, který pojednává o tobě, tvých tipech na líčení, atd... Co tě inspirovalo k tomu, abys založila takový blog?

Ahoj, blog jsem založila z nudy, a byl o Hello kitty. Chodila jsem ale po blogách o majitelkách, jako má třeba D. Myslivcová, a zaujalo mně to natolik, že jsem blog předělala...

2.) Podle fotek to vypadá, že patříš mezi šťastlivce, kteří pobrali krásu a talent pózovat před fotoaparátem. Pověz čtenářkám, co vlastně děláš pro to, abys vypadala co nejlíp?

Nejdříve chci poděkovat... Nevím jestli jsem krásná, protože je to podle toho, jaký má lověk vkus, ale rozhodně si nemyslím, že bych byla ošklivá. Před objektivem se cítím dobře, a to je možná hlavní důvod, proč se třeba tobě mé fotky líbí, ale jiným třeba ne...

3.) Máš někdy takovéty špatné kdy, kdy se cítíš naprosto nemožně jako úplná ošklivka?

Jo to mám...


4.)Na blogu zveřejňuješ svoje fotky a své pravé jméno. Nemáš třeba někdy strach, že informace někdo zneužije?

No ani ne..

5.)Už se ti někdy stalo, že tě některý z blogerů, který zavítal na tvém blogu, rozhodl pomlouvat... třeba kvůli závisti?

Pomlouvalo mně na blogu už spoustu lidí, nevím, jaký měli důvod. Možná je to baví, závidí mi, nebo mně prostě jen němají rádi... Píšu si s jednou holkou, která mi na blogu pomlouvala, ale na icq se mi přiznala, že to byla závist, a teď jsme kamarádky

6.)Tvůj blog je úspěšný, návštěvnost máš vysokou. Jak je tomu v realitě? Vzbuzuješ třeba ve škole taky takový zájem?

Blog je blog, a realita je realita. Nikdo se v reálném životě neohlíží na to, jaký mám blog. Mám ve škole pravé kamarádky, kterým věřím s klukama to samé. Neohlíží se na to, jaký mám blog, ale na mně jako na člověka.

7.)Čím by jsi v budoucnu chtěla být?

Láká mně žurnalistika, ale mám hodně času, a tak se o to ještě příliš nezajímám.

9.)A teď nazávěr. Blízí se zkoužky většina lidí končí s vybíráním škol. Na jaký typ školy bys chtěla jít, až dokončíš základku - případně kde teď studuješ?

Jak už jsem psala, tak zatím v tom nemám jasno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama